حمله معاون خبرگزاری فارس به روحانی!

[ad_1]

«سیدیاسر جبرائیلی» معاون خبرگزاری فارس – منسوب به سپاه – ساعتی پس از انتشار خبر سخنان حسن روحانی رییس جمهور در جمع فعالان اقتصادی [لینک]، در یادداشتی تلگرامی به آن واکنش نشان داد و نوشت:

آقای حسن روحانی مجددا به فعالیت‌های اقتصادی سپاه حمله ور شده است. آقای سردار عبدالهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) مدیون خون شهداست اگر فاش نکند و مردم را در جریان نگذارد که چقدر همین دولت پاشنه در قرارگاه را از جا کند تا برای انجام پروژه‌های عمرانی در کشور کمکش کند و پول نقد هم نگیرد و ۲۳ هزار میلیارد طلبکار شود. اینکه آقای جهانگیری در خلوت قربان و صدقه قرارگاه می‌رود، برای این روزهاست که وقتی روحانی ناسزا می‌گوید، زبان قرارگاه به پاسخ باز نشود. آقای عبدالهی وظیفه دارد پروژه‌های در دست اجرای قرارگاه در کل کشور را برای مردم تشریح کند و بگوید دولت آقای روحانی برای انجام آنها توسط قرارگاه با چه کم و کیفی التماس کرده است.

آقای علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما به انقلاب اسلامی خیانت می‌کند اگر به مردم گزارش ندهد که قرارگاه‌های محرومیت‌زدایی سپاه درآمد قرارگاه خاتم را کجاها هزینه کرده‌اند و در کنارش صدا و تصویر حسن روحانی را پخش نکند که می‌گوید مسکن و جاده ساختن وظیفه دولت نیست.

آقای حسن روحانی نیک می‌داند که فعالیت سپاه سازندگی است نه اقتصادی. او می‌داند که درآمدهای قرارگاه به جیب این طایفه و آن خاندان نمی‌رود. می‌داند که بچه‌های مظلوم سپاه کار سازندگی می‌کنند، به همان شکلی که در عراق و سوریه جان می‌دهند.

آقای حسن روحانی را می‌بینید که تا دیروز به موشک‌های سپاه ناسزا می‌گفت و امروز که مردم واقعیت موشک‌ها را فهمیده‌اند‌ کارکرد آنها را با تمام وجود حس کرده‌اند، می‌گوید دستورش را من دادم؟

اگر واقعیت فعالیت‌های اقتصادی سپاه هم مثل همان موشک‌ها صدا کند و همه مردم بشنوند، همین آقای روحانی با کمال وقاحت خواهد گفت دستورش را من دادم.

روحانی: اقتصاد را به دولتی دادیم که هم تفنگ دارد و هم رسانه!

انتهای پیام

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *